Офіційне представництво в Україні
044 391-31-20
http://eleiko.ua/

Підйомний пристрій для штанги

Рейтинг товару:

Спортивна і тренажерна зала – це територія, на якій головним орієнтиром має бути безпека. З огляду на складність обладнання, його вражаючої ваги, слід дуже ретельно продумувати всі питання, пов’язані з обслуговуванням інвентаря. Тому для зали, в якій тренуються важкоатлети, незамінним стане пристрій для підняття штанги.

Основне призначення цього пристрою – підняття штанги для безпечної заміни дисків. Користуючись ним, спортсмен може без ризику травмування зняти чи одягти диски на гриф, встановити штангу в більш зручне положення або транспортувати її в бажане для занять місце. Також підйомний пристрій застосовується під час прибирання в спортивній залі.

Пристрій виготовлено з міцної сталі і оснащено роликами для більш м’якого та плавного пересування. Працює підйомний пристрій за принципом важеля, а тому навіть людина без спеціальної підготовки зможе завантажити на нього штангу у повній комплектації та перемістити її.

При установці штанги на підйомний пристрій, диски можна зняти без будь-яких перешкод. Штанга знаходиться у підвішеному стані, при цьому надійно фіксується в установці за рахунок власної ваги. Завантажувати та розвантажувати штангу достатньо легко, з цією задачею впорається будь-хто бажаючий.

Підйомний пристрій для штанги від компанії Eleiko розроблено для занять в залі, він відповідає всім нормам безпеки, підходить як для штанг цього виробника, так і для обладнання інших марок.