Офіційне представництво в Україні
044 391-31-20
http://eleiko.ua/

Диск Eleiko PL Competition Discs

Рейтинг товару:
Диск Eleiko PL Competition Discs

Eleiko PL Competition Discs - диск для пауерліфтингу, призначений для використання в змаганнях, а також в ході тренувань і процесу підготовки атлетів до змагань.

Характеристики та особливості диска

Диск Eleiko PL Competition Discs виготовляється з металу, має кольорове покриття, маркування ваги.

Цей диск можна використовувати в ході змагань пауерліфтерів - він отримав схвалення IPF (Міжнародною федерацією пауерліфтингу). Це означає, що вага диска пройшла точне калібрування, а його характеристики відповідають всім вимогам і нормам федерації.

Знаменита якість, підтверджена випробуваннями

Продукція Eleiko для пауерліфтингу не потребує особливого представлення. Всі професійні атлети, а так само спортсмени любителі вважають за краще займатися саме з цими снарядами, так як довіряють їх надійній якості.

Устаткування Eleiko представлено практично на всіх змаганнях важкоатлетів світового класу, що проходять під егідою IPF і IWF, так як мають схвалення цих організацій і проводяться відповідно до їх нормативних вимог. Безліч рекордів важкої атлетики було встановлено саме зі снарядами компанії Eleiko, а саме - понад 1000.

Такий високий рівень якості можна досягти, лише ретельно тестуючи власну продукцію, чим і займається компанія Eleiko.

Для кожного виду снарядів використовується спеціально розроблений ряд тестів. Так диски Eleiko в ході випробувань повинні впасти 5000 разів, оскільки відомо, що тільки за 1 день змагань диск впускають 500 раз.

Такий суворий контроль гарантує, що під брендом Eleiko ви отримуєте тільки найкраще обладнання, яке дозволить домогтися великих результатів у спорті.

Використання диска

Диск рекомендований до використання тільки в приміщеннях. Під час роботи зі снарядом слід застосовувати платформу Eleiko.